Порядок оформлення проживання в гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського в літній період

 

Студенти, які бажають залишитися в гуртожитку на період літніх канікул, повинні написати заяву та укласти з дирекцією студмістечка окрему угоду на проживання у літній період.

Студенти, які залишаються у гуртожитку на період літніх канікул для проходження практики, роботи у будівельних студентських бригадах, роботи у громадських формуваннях з охорони правопорядку в гуртожитках, роботи в структурних підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського, участі у роботі приймальної комісії, та з інших причин, пов’язаних з навчальним процесом, студенти та випускники, які проходять військові збори, сплачують за проживання та послуги на загальних підставах за тарифами навчального року відповідно до категорій, до яких вони відносяться на момент закінчення навчального року.

Оплата за проживання, користування комунальними послугами і за послуги з експлуатаційно-господарського обслуговування на період літніх канікул (крім випадків зазначених у п.5.6.) складає на місяць за ліжко-місце (з ПДВ) незалежно від кількості проживаючих:

 

студент КПІ ім. Ігоря Сікорського за проживання у гуртожитку коридорного типу —1000 грн;

студент КПІ ім. Ігоря Сікорського за проживання у гуртожитку блочного типу –1100 грн;

студенти – одинаки ВНЗ, що входить до спільних з університетом навчально-наукових комплексів, за проживання у гуртожитку коридорного типу – 1100 грн;

студенти – одинаки ВНЗ, що входить до спільних з університетом навчально-наукових комплексів, за проживання у гуртожитку блочного типу – 1200 грн.

На період літніх канікул (липень – серпень місяці) студенти зобов’язані звільнити кімнату та розрахуватися за проживання та послуги з Університетом (крім сімейних гуртожитків та іноземних громадян).

Зразок заяви на літній період